Prožijte chvíle pohody

Wellness - relaxace a odpočinek

Relaxace, odpočinek, chvíle pohody, ničím nerušené okamžiky. Odvezte si s sebou z pobytu ze zámeckého prostředí odpočaté nejen tělo, ale i duši. Bazén v hotelu Maxmilian Lifestyle Resort**** je pro vás připraven sedm dní v týdnu.

Odpočinek, Relaxace

Odpočinek, Relaxace

Blahodárné účinky wellness

Blahodárné účinky wellness

Očista těla

Očista těla

Plavecký bazén

Plavecký bazén

Jako ranní osvěžení či po procházce parkem můžete využít hotelového bazénu. Bazén o rozměrech 4x10m má teplotu vody mezi 26-28°C a pro hotelové hosty je v rámci ceny za ubytování. V blízkosti bazénu jsou připraveny lehátka a osušky. Plavecký bazén slouží jen pro hotelové hosty. Nechte vaše starosti uplavat.

Otevírací doba:
7:00 - 11:00 (7:00 - 8:30 bez dětí)
14:00 - 22:00 (19:00 - 22:00 bez dětí)

Privátní vířivá vana

I takhle u nás můžete strávit chvíle pohody a relaxace. Teplá voda a bublinky přispívají k blahodárnému uvolnění celého těla. Vstup pro jednu osobu na 1 hodinu je 150Kč. Návštěvu vířivky objednávejte prosím s dostatečným předstihem osobně nebo telefonicky na recepci.

Otevírací doba:
kdykoli po objednání na recepci hotelu

Privátní vířivá vana
Masáže

Masáže

Kdo by nemiloval masáže. Uvolnění celého těla, ale i mysli můžete zažít pod rukama zkušené masérky. Stačí si vybrat a zarezervovat termín na recepci hotelu a pak už se stačí jen těšit. Masáže nejsou časově omezené. Vyberte si z naší široké nabídky masáží.

Otevírací doba:
kdykoli po objednání na recepci hotelu

Fotogalerie

Loučeň č. p. 1
289 37 Loučeň, okr. Nymburk
Česká Republika

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: