Prožijte chvíle pohody

Wellness - relaxace a odpočinek

Vážení hosté,
od 24. 5. opět přijímáme rezervace na rekreační pobyty. Ubytování je možné při splnění vládou stanovených podmínek, více informací ZDE. Vnitřní prostory našich restaurací jsou od pondělí 31. 5. přístupné všem návštěvníkům. Wellness pro Vás pečlivě připravujeme a otevřeme pro Vás v týdnu od 14.6.
Děkujeme za pochopení.

Relaxace, odpočinek, chvíle pohody, ničím nerušené okamžiky. Odvezte si s sebou z pobytu ze zámeckého prostředí odpočaté nejen tělo, ale i duši. Bazén a sauna v hotelu Maxmilian Lifestyle Resort**** je pro vás připraveno sedm dní v týdnu.

Odpočinek, Relaxace

Odpočinek, Relaxace

Blahodárné účinky wellness

Blahodárné účinky wellness

Očista těla

Očista těla

Plavecký bazén

Plavecký bazén

Jako ranní osvěžení či po procházce parkem můžete využít hotelového bazénu. Bazén o rozměrech 4x10m má teplotu vody mezi 26-28°C a pro hotelové hosty je v rámci ceny za ubytování. V blízkosti bazénu jsou připraveny lehátka a osušky. Plavecký bazén slouží jen pro hotelové hosty. Nechte vaše starosti uplavat.

Otevírací doba:
7:00 - 11:00 (7:00 - 8:30 bez dětí)
14:00 - 22:00 (19:00 - 22:00 bez dětí)

Sauna

Sauna má blahodárné účinky na zdraví člověka a je výborná jako prevence. Při pravidelném saunování se zvyšuje obranyschopnost a zlepšuje se kondice. Společná hotelová sauna se nachází v prostorách bazénu. Saunu mohou hoteloví hosté navštívit od 15:00 - 22:00 a stejně jako bazén, její využití je zdarma v rámci ceny za ubytování.

Otevírací doba:
19:00 - 22:00 bez dětí

Sauna
Privátní sauna

Privátní sauna

Sauna využívá suchého, horkého vzduchu o teplotě 60 - 120°C. Doporučená doba pobytu v sauně je 10 – 15 minut. Máte-li pocit horka, je třeba se schladit proudem studené vody. V rámci prostorů privátní sauny vám je k dispozici sprchový kout a pohodlná lehátka pro váš příjemný a ničím nerušený odpočinek. Privátní sauna je pro všechny hosty k dispozici kdykoli po objednání na recepci hotelu. Pro 2 osoby na 2 hodiny – 600 Kč. Aby vaše chvíle oddychu byly o to příjemnější je pro vás v ceně, mimo vstupu do sauny pro dvě osoby na dvě hodiny, dále připraveno zapůjčení županů, zapůjčení osušky a prostěradla, ovocná mísa, jednorázové pantofle, pitný režim.

Otevírací doba:
kdykoli po objednání na recepci hotelu

Privátní vířivá vana

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Amet autem beatae debitis doloribus est id laborum nobis nulla numquam, pariatur, perferendis quasi ratione recusandae repellendus reprehenderit, sapiente soluta vel voluptate?

Otevírací doba:
kdykoli po objednání na recepci hotelu

Privátní vířivá vana
Masáže

Masáže

Kdo by nemiloval masáže. Uvolnění celého těla, ale i mysli můžete zažít pod rukama zkušené masérky. Stačí si vybrat a zarezervovat termín na recepci hotelu a pak už se stačí jen těšit. Masáže nejsou časově omezené. Vyberte si z naší široké nabídky masáží.

Otevírací doba:
kdykoli po objednání na recepci hotelu

Fotogalerie

Loučeň č. p. 1
289 37 Loučeň, okr. Nymburk
Česká Republika

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: