Prožijte chvíle pohody

Wellness - relaxace a odpočinek

Vážení hosté,
od 24. 5. opět přijímáme rezervace na rekreační pobyty. Ubytování je možné při splnění vládou stanovených podmínek, více informací ZDE. Vnitřní prostory našich restaurací jsou od pondělí 31. 5. přístupné všem návštěvníkům.
Děkujeme za pochopení.

Relaxace, odpočinek, chvíle pohody, ničím nerušené okamžiky. Odvezte si s sebou z pobytu ze zámeckého prostředí odpočaté nejen tělo, ale i duši. Bazén a sauna v hotelu Maxmilian Lifestyle Resort**** je pro vás připraveno sedm dní v týdnu.

Odpočinek, Relaxace

Odpočinek, Relaxace

Blahodárné účinky wellness

Blahodárné účinky wellness

Očista těla

Očista těla

Plavecký bazén

Plavecký bazén

Jako ranní osvěžení či po procházce parkem můžete využít hotelového bazénu. Bazén o rozměrech 4x10m má teplotu vody mezi 26-28°C a pro hotelové hosty je v rámci ceny za ubytování. V blízkosti bazénu jsou připraveny lehátka a osušky. Plavecký bazén slouží jen pro hotelové hosty. Nechte vaše starosti uplavat.

Otevírací doba:
7:00 - 11:00 (7:00 - 8:30 bez dětí)
14:00 - 22:00 (19:00 - 22:00 bez dětí)

Privátní vířivá vana

I takhle u nás můžete strávit chvíle pohody a relaxace. Teplá voda a bublinky přispívají k blahodárnému uvolnění celého těla. Vstup pro jednu osobu na 1 hodinu je 150Kč. Návštěvu vířivky objednávejte prosím s dostatečným předstihem osobně nebo telefonicky na recepci.

Otevírací doba:
kdykoli po objednání na recepci hotelu

Privátní vířivá vana
Masáže

Masáže

Kdo by nemiloval masáže. Uvolnění celého těla, ale i mysli můžete zažít pod rukama zkušené masérky. Stačí si vybrat a zarezervovat termín na recepci hotelu a pak už se stačí jen těšit. Masáže nejsou časově omezené. Vyberte si z naší široké nabídky masáží.

Otevírací doba:
kdykoli po objednání na recepci hotelu

Fotogalerie

Loučeň č. p. 1
289 37 Loučeň, okr. Nymburk
Česká Republika

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: