Prožijte chvíle pohody

Bazén a sauna

Relaxace, odpočinek, chvíle pohody, ničím nerušené okamžiky. Odvezte si s sebou z pobytu ze zámeckého prostředí odpočaté nejen tělo, ale i duši. Bazén v hotelu Maxmilian Lifestyle Resort**** je pro vás připraven sedm dní v týdnu.

Odpočinek, Relaxace

Odpočinek, Relaxace

Blahodárné účinky wellness

Blahodárné účinky

Očista těla

Očista těla

Plavecký bazén

Plavecký bazén & Sauna

Jako ranní osvěžení či po procházce parkem můžete využít hotelového bazénu. V odpoledních a večerních hodinách jsou Vám k dispozici tři zcela nové sauny (finská, parní a infra sauna). Bazén o rozměrech 4x10 m má teplotu vody mezi 26-28°C. V blízkosti bazénu jsou připraveny pro Váš odpočinek lehátka. Osušky jsou hostům k dispozici. Plavecký bazén slouží jen pro hotelové hosty. Nechte Vaše starosti uplavat.

Otevírací doba:
7:00 - 11:00 (7:00 - 8:00 bez dětí)
14:00 - 22:00 (19:00 - 22:00 bez dětí)

Ceny za vstup do bazénu a sauny platné od 1.4.2022

200 Kč za 60 min v bazénu za pokoj (maximálně obsazený 2 osobami), příplatky za další osoby sdílející pokoj: dítě do 11,99 let 40 Kč, od 12 let výše vč. dospělých 100 Kč / hod

250 Kč za 60 min v bazénu, vč. sauny za pokoj (maximálně obsazený 2 osobami), příplatek za další osoby sdílející pokoj: dítě do 11,99 let 50 Kč, od 12 let výše vč. dospělých 125 Kč / hod

Sauna je v provozu denně v čase 16:00 - 22:00

Vstup bude umožněn po předchozí rezervaci (kapacita je regulována)

Masáže

Masáže

Kdo by nemiloval masáže. Uvolnění celého těla, ale i mysli můžete zažít pod rukama zkušené masérky. Stačí si vybrat a zarezervovat termín na recepci hotelu a pak už se stačí jen těšit. Masáže nejsou časově omezené. Vyberte si z naší široké nabídky masáží.

Otevírací doba:
kdykoli po objednání na recepci hotelu

Privátní vířivá vana

I takhle u nás můžete strávit chvíle pohody a relaxace. Teplá voda a bublinky přispívají k blahodárnému uvolnění celého těla. Vstup pro jednu osobu na 1 hodinu je 250Kč. Návštěvu vířivky objednávejte prosím s dostatečným předstihem osobně nebo telefonicky na recepci.

Otevírací doba:
kdykoli po objednání na recepci hotelu

Privátní vířivá vana
Masáže

Biotop

Biotop v zámeckém areálu Maxmilian Lifestyle Resort je nově zbudovaným přírodním jezírkem, které je určené k relaxaci a odpočinku hotelových hostů. Nejedná se jen o okrasné jezírko, ale je určeno ke koupání nejen v horkých letních dnech. V chladnějších měsících je možné, na vlastní nebezpečí, využít jezírko k otužování. Cena za vstup pro 1 osobu až na dvě hodiny činí 125 Kč / dospělý, 50 Kč / dítě.

Otevírací doba:
kdykoli po objednání na recepci hotelu

Loučeň č. p. 1
289 37 Loučeň, okr. Nymburk
Česká Republika

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: