Poznejte

Naše stylové ubytování

Chateau Loučeň Garden Retreat nabízí mnoho nevšedních možností, kde si vychutnat chvilky odpočinku. V těsné blízkosti zámecké expozice se nachází tři samostatné apartmány pojmenované podle šlechtických dynastií vlastnících v minulosti loučenský zámek. Využít je možné také samostatně stojící zahradní vilu - Domeček knížete Alexandra.

Soukromí

soukromí

Zážitek

zážitek

Romantická atmosféra

romantická atmosféra

Individuální přístup

individuální přístup

Apartmá Fürstenberk

Předností apartmá je důmyslné propojení ložnice s koupelnou, čímž se stává velkoryse řešená vana součástí ložnice a vyzývá tak k romantickým chvilkám. Tento červený apartmán v klasicistním stylu je vhodný až pro tři osoby.

Apartmá Thurn-Taxis

Nejžádanějším z našich apartmánů je zelené Apartmá Thurn-Taxis, jehož předností je volně stojící vana uprostřed koupelny. Na útulné atmosféře přidává také romantický krb v koupelně.

Apartmá Valdštejn

Modrý apartmán Valdštejn je laděn do barokního stylu a uchvátí velkým prostorem. Koupelna je zde zcela oddělena od ložnice a poskytuje tak naprosté soukromí.

Domeček knížete Alexandra

Nepochybně nejromantičtější stavba v zámeckém areálu. Vychutnat si chvilky ve dvou je možné v posteli s nebesy nebo v rohové vaně, která je přímo součástí ložnice. Tato zahradní vila nabízí terasu s posezením a s krásným výhledem do parku.

Loučeň č. p. 1
289 37 Loučeň, okr. Nymburk
Česká Republika

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: