Rezervace ubytování

Vybírejte ze dvou typů ubytování

Garden Villa

Chateau Loučeň Garden Retreat

Chateau Loučeň Garden Retreat je výjimečné, luxusní ubytování vhodné pro relax v přírodě s komfortním prostředím. Toto romantické ubytování se nachází v bezprostřední blízkosti Zámku Loučeň. Nechte se unést historickými apartmány nebo glampingovými stany, kde si můžete dopřát kvalitní odpočinek. Ráno je slyšet zpěv ptáků, zatímco večer za okny šumí koruny staletých stromů.

Zjistit dostupnost online
Garden Villa

Maxmilian Lifestyle Resort

Tento čtyřhvězdičkový hotel Maxmilian Lifestyle resort sídlí v areálu zámku Loučeň. Nabízí restauraci, lobby bar a volný vstup do wellness centra s krytým bazénem. Ve všech pokojích je zdarma k dispozici Wi-Fi. Je zde také útulný lounge s krbem.

Zjistit dostupnost online

Nebo nás kontaktujte na hotel-maxmilian@zamekloucen.cz, +420 325 585 381, +420 606 614 590.

Přijímáme rezervace na rekreační pobyty. Ubytování je možné poskytnout při splnění těchto vládou nařízených podmínek:

  • Host se při check-in na recepci prokáže PCR testem či antigenním testem z oficiálního odběrového místa (ne starší než 48 h), potvrzením o prodělání nemoci C-19 v posledních 180 dnech nebo certifikátem o očkování (min. 14 dní od finální dávky očkování)
  • Dále je možné se při check-in na recepci prokázat antigenním samotestem zhotoveným na místě, potvzením o negativním výsledku od zaměstnavatele (ne starším než 72 h) nebo čestným prohlášením zákonných zástupců o negativním výsledku testování ve škole (ne starším než 72 h)
  • Při pobytech delších než 1 týden je nutné se na recepci znovu prokázat jedním z výše uvedených způsobů

Loučeň č. p. 1
289 37 Loučeň, okr. Nymburk
Česká Republika

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: