Poznejte

Chateau Loučeň Garden Retreat

Malý a komorní rezort je součástí zpřístupněné části zámeckého areálu, a v nedalekém sousedství hotelu Maxmilian Lifestyle Resort, který disponuje kompletními hotelovými službami.

Při rekonstrukci zámku v roce 2007 byla vize, aby v prvním patře pravého zámeckého křídla vznikla privátní ubytovací zóna pro hosty, kteří ocení ubytování v autentických interiérech šlechtického paláce, s komfortem 21.století. Navázalo se tím na věhlas Domečku knížete Alexandra, který stojí stranou zámku nad širokým údolím, a který se těší oblibě romantických duší již od roku 2000.

Výhodné balíčky

Pohodlí

Tři soukromé apartmány v zámeckém křídle, odpočinková Garden villa.

Výhodné balíčky

Guest Relations Manager

K dispozici po celou dobu pobytu. Pro bezstarostný pobyt může připravit například romantické soirré, které zahrne milovanou osobu láskou v podobě chutných snacků či sektu.

Výhodné balíčky

Příroda a historie

Přesvědčte se sami o živé přírodě a unikátní historii, kterou již dlouhá léta ctíme a staňte se s námi její součástí.

Těšíme se na Vás!

Zámecké apartmány, pojmenované dle šlechtických dynastií, skýtají ničím nerušené soukromí, pohodlí a luxus pro tu nejnáročnější klientelu. Koncept těchto apartmánů zachovává původní reálné ubytování na zámku pro ty nejváženější hosty. Jedná se o setkání s historií a zároveň vysokým komfortem v podobě prostorných postelí s nebesy a velkou vanou v každém apartmánu.

Garden Villa

Garden Villa

Úchvatná Garden Villa jménem Domeček knížete Alexandra se nachází v srdci zámeckého parku. Jedná se o odpočinkový pavilon, ve kterém panuje klid a soukromí za poslechu zpěvu ptáků. Romantické večery je možné trávit na soukromé terase s výhledem na pestrou dendrologii parku.

V rámci ubytování v Chateau Loučeň Garden Retreat jsou hostům k dispozici také další možnosti a služby jako jsou restaurace, venkovní zahrádka, bazén, kongresové sály, prostory pro svatby či dětský koutek. K relaxaci a sportu je možné využít masáže, kola, elektrokola a užít si tak skvělé podmínky pro výlety v okolí.

Zažijte

Pravý odpočinek

Loučeň č. p. 1
289 37 Loučeň, okr. Nymburk
Česká Republika

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: