Glamping

Glamping

Světem hýbe Glamping!

Velmi úspěšný trend kempovaní na vysoké noze se konečně dostává do České republiky. Tento koncept se nám velice zalíbil a usilujeme o to se zařadit mezi české glampingové resorty a nabídnout tak hostům ubytování v parku v blízkosti zámeckého hotelu Maxmilian a zámku Loučeň. Naší vizí je poskytnout hostům útočiště, ve kterém naleznou oázu klidu, budou neustále v bezprostředním kontaktu s přírodou, a přesto se velmi pohodlně vyspí bez toho, aniž by se museli soukat do nepohodlného spacáku či si dokonce stan sami museli stavět.

Pokud milujete nevšední typy ubytování či pokud vyhledáváte relaxaci a odpočinek v náručí přírody, tak pro Vás máme ideální řešení. Ubytujte se v jednom z našich stanů, které se nacházejí přímo v anglickém parku s labyrinty a bludišti, které náleží k zámku Loučeň. Oba stany se jsou v těsné blízkosti rybníka, ve stínu jednoho z našich staletých stromů.

Můžete zavzpomínat na dětství, zažít dobrodružství a vychutnávat si chvíle klidu a pohody bez toho, aby Vás rušili jiní kempaři. Ubytování ve stanu Vám nabízí možnost utéct od stresu a každodenního shonu. Naše stany jsou totiž úmyslně bez připojení na elektrický proud, aby Vás nerušila ani moderní technika a pracovní povinnosti. Sociální zařízení je hostům k dispozici v přilehlé budově.

V ceně ubytování ve stanu je zahrnuta také hotelová snídaně v restauraci Ferdinand a rovněž vstup do hotelového bazénu se saunou i venkovního biotopového jezírka.

Pobytové balíčky

Navštivte náš e-shop, kde najdete různé pobytové balíčky a zájezdy do hotelu Maxmilian Lifestyle Resort v Loučeni.

Přejít do eshopu
Rezervace

Rezervujte si pokoj, zámecký apartmán či přímo zámeckou vilu knížete Alexandra v našem Maxmilian Lifestyle Resort.

Rezervovat pokoj
Kontaktujte nás

Pokud potřebujete pomoc či máte nějaký dotaz, neváhejte se na nás obrátit. Využijte naši rychlou telefonickou podporu.

+420 606 614 588